Tööotsijale

TOOTEJUHT

TOOTEJUHT - oleme sind otsinud, sest:

Sa tead kõike ehitusest, aga seda on sinu jaoks vähe. Meie juures saad enamat - nõustad ja koolitad müügiinimesi ja kliente Euroopas, Venemaal, Põhja- ja Lõuna Ameerikas ning kaugemalgi.

Anname Sinu hoolde tooteportfelli, mida hoiad nagu silmatera ja arendad erinevate riikide ehitustavade ning klientide vajaduste kohaselt.

Sa osaled innovatiivsetes ehitusmaterjalide tootearenduse projektides, pakkudes kliendile kasutuskogemust, lahendad tema ees seisvad ehitusfüüsikalised probleemid ja sõlmid tooteid terviklahendusteks.

Kui tehniline taip on sinu tugevus, erinevate riikide ehitustavade tundma õppimine on lõputu enesetäiendamise allikas ning sa oled osav oma teadmiste jagamisel, tule ja liitu Wolf Group´i peakontori ning arenduskeskusega.  

Sa saad toetuda ja koostööd teha meie professionaalidest keemikute ning turundajatega, samuti paljude teiste oma ala asjatundjatega, kes aitavad sul kiiresti sisse elada ning annavad tuule tiibadesse. Loomulikult on vaja aeg-ajalt käia välisreisidel ning osata inglise keelt. Ka vene keele oskus leiab kasutust.

TÕELINE HUNT JÄTAB JÄLJE!

Kandideeri läbi cv.tammistepersonal.ee.

Rohkem infot selle tööpakkumise kohta värbamispartnerilt Ingrid Valgma, 56474777 või ingrid@tammistepersonal.ee